Ugotuj swój biznes – książka pod patronatem BMAC

Jeśli na co dzień wypiekasz pyszne chleby na zakwasie, latem przygotowujesz setki słoiczków z przetworami, a w weekendy twoja kuchnia zamienia się w małą cukiernię, jeśli znajomi i rodzina nie mogą wyjść z podziwu nad twoimi zdolnościami kulinarnymi, a ty zaczynasz się zastanawiać, czy nie warto zamienić swojej pasji w biznes… koniecznie sięgnij po tę książkę!

Ugotujswój biznesBmac kolejny raz patronuje – tym razem książce wypisz wymaluj jak stworzonej dla mnie na zamówienie. Bo chodzi o słodki biznes. O to, nie tylko jak stworzyć, ale też jak go utrzymać  – co jest 20 razy trudniejsze niż samo jego założenie. Jak nie przejechać się na swoim pomyśle, jak mieć motywację, wreszcie czego się strzeć i na jakie błędy uważać.

Autorka – Rachel Hofstetter – zaprezentowała w niej sylwetki amerykańskich przedsiębiorców gastronomicznych, którzy zarabiają na swojej miłości do gotowania. Od smakowych maseł czekoladowych, przez domową granolę i sos do spaghetti, po wina kalifornijskie w przystępnych cenach – cały przegląd branży kulinarnej.

W tych wywiadach kryją się praktyczne wskazówki: jak odnieść sukces w branży gastronomicznej, jak  stworzyć markę rozpoznawalną na rynku krajowym; jak umówić się na spotkanie z handlowcami dużych sieci handlowych; co trzeba wiedzieć o prawnych regulacjach rynku spożywczego; dlaczego mały budżet początkowy może okazać się sprzymierzeńcem; jakie są rady dla firm zajmujących się produktami bezglutenowymi, organiczną żywnością, winami i napojami alkoholowymi; co każdy przedsiębiorca chciałby usłyszeć już na pierwszym etapie zakładania firmy. I przede wszystkim: dlaczego robienie tego, co się kocha, jest zawsze dobrym pomysłem.

Informacje praktyczne o książce:

Rachel Hofstetter – Ugotuj swój biznes

Wydawnictwo Illuminatio

tłum. Marcin Barski

Białystok 2014

format A5

s. 224

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *