Rachel Hofstetter – Ugotuj swój biznes

Książka, która motywuje, daje kopa i wiele cennych wskazówek. Która raczej nie miałaby szans, gdyby chcieć ją wydać w wersji z polskimi mentorami.

usbBo? Wydaje mi się, że polscy przedsiębiorcy mieliby większe opory, żeby dzielić się szczegółami, które wpłynęły na powodzenie ich firm. A tu nie chodzi przecież o to, żeby zdradzać jakieś biznesowe sekrety i strzeżone receptury, tylko żeby podzielić się wiedzą na temat tego, na czym każdy zna się najlepiej.

„Ugotuj swój biznes” jest nie tylko zbiorem złotych rad w pigułce dla wszystkich, którzy przymierzają się do otwarcia własnego biznesu albo już go otwarli i, delikatnie mówiąc, nie bardzo wiedzą w co ręcę włożyć. To także historie ludzi, którzy zdecydowali się robić to, co kochają najbardziej i choć bali się potwornie, czy ich pomysły wypalą, postanowili zaryzykować i wyjść na swoje. I to jak! W książce znajdziecie inspirujące rozmowy z producentami czekolady z Kopali Organics, rodzicami granolowego biznesu z Love Grown Foods oraz pomysłodawcami Mary’s Gone Crackers – słodkości wegańskich, koszernych, bezglutenowych, bez GMO i pełnoziarnistych.

To lektura nie tylko dla młośników jedzenia, ale i dla wszystkich ambitnych przedsiębiorców, która daje wreszcie prawdziwy i osobisty wgląd za kulisy przygody, jaką jest własny jedzeniowy biznes. Bez zadęcia, praktycznie, a jednocześnie bardzo rozsądnie.

Polecam!

Gdzie dostać? WYDAWNICTWO ILLUMINATIO

…lub jak wygrać? W konkursie – tylko do soboty: KONKURS

Ugotujswój biznesRachel Hofstetter – Ugotuj swój biznes
Wydawnictwo Illuminatio
tłum. Marcin Barski
Białystok 2014
format A5
s. 224

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *