David Foenkinos – Nasze rozstania

Foenkinos_Nasze rozstania_popr book me a cookie cytat cytaty blog kulinarny literacki ksiązkowy recenzjaPamiętacie „Delikatność” Foenkinosa? W najbliższych dniach Znak wypuszcza drugą książkę francuskiego pisarza. Z tej okazji robi konkurs z nietypową jak na konkursy literackie nagrodą. Kiedy tylko usłyszałam o pomyśle, od razu zgodziłam się patronować całej akcji. Bo jest o co walczyć! Zobaczcie:

Weź udział w konkursie na najlepszą rekomendację książki Davida Foenkinosa Nasze rozstania i wygraj profesjonalną sesję fotograficzną glamour ze stylizacją i scenografią w stylu francuskim.

Z informacji prasowej o książce:
Fritz i Alice nie mogą bez siebie żyć. Ze sobą tym bardziej. Schodzą się i rozchodzą. Choć różnice się przyciągają, brak podobieństw wszystko komplikuje. W zasadzie nie powinni mieć ze sobą nic wspólnego, nie powinni się nawet spotkać.

David Foenkinos z czułością i ironią miesza namiętność i wyrachowanie, powagę i groteskę, szczerość i oszustwo. Z tych składników powstaje jedyna w swoim rodzaju słodko-gorzka opowieść o miłości.

David Foenkinos to Haruki Murakami i Woody Allen w jednej osobie.

Aby dostać zniżkę na książkę:
Napisz na adres foenkinos@znak.com.pli zgłoś chęć udziału w konkursie, podając adres swojego bloga. W odpowiedzi dostaniesz kod rabatowy, który pozwoli Ci kupić – jeszcze przed premierą i tylko za pół ceny – Nasze rozstania w sklepie internetowym Znaku na www.znak.com.pl.

Co można wygrać?

Profesjonalną sesję fotograficzną glamour ze stylizacją i scenografią w stylu francuskim. Jako nagrody pocieszenia rozdamy egzemplarze nowej powieści Jeffreya Eugenidesa Intryga małżeńska.

Jak wziąć udział w konkursie?
Przeczytaj tę powieść i opublikuj jej recenzję z na swoim blogu. Na adres foenkinos@znak.com.plprześlij link do swojej recenzji oraz krótką, maksymalnie dwuzdaniową rekomendację Naszych rozstań. A później czekaj już tylko na informację, że zostałeś zwycięzcą konkursu. Twój tekst oceniać będzie jury, w którym zasiądą redaktorzy wydawnictwa Znak. Na odpowiedzi czekamy do 25 stycznia 2013. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lutego.

Czytaj, pisz i wygrywaj!

David Foenkinos – Nasze rozstania
Wydawnictwo Znak
Kraków 2012
s. 256

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *