Take it easy! Konkurs z Ogrodem Harmonii

Tym razem polecam się wygodnie rozsiąść, zaparzyć wielki kubek ulubionej herbaty, sięgnąć po książkę i odpuścić wszystko, co mieliście w planach na resztę popołudnia.

Ale zaraz, jaką książkę? „Czterdzieści zasad miłości”. Wraz z nią do rozdania mam karnet na 4 wejścia w miesiącu na dowolne zajęcia do krakowskiego Ogrodu Harmonii. Zobaczcie na zdjęcia – nie jest pięknie?

Desktop

Ogród Harmonii to niepowtarzalne miejsce w Krakowie, pełne relaksu, pozytywnej energii oraz zapachów i kolorów Dalekiego Wschodu. Tutaj odprężysz się, wzmocnisz ciało i umysł, poprawisz kondycję. W harmonogramie znajdziesz 4 ścieżki jogi z najlepszymi instruktorami, zajęcia tańca orientalnego, pilates i stretching czyli wszystko to, co przydatne dla ciała, by to mogło funkcjonować perfekcyjnie. Jeśli cenisz kameralne, intymne i nasycone barwami przestrzenie – odwiedź Ogród Harmonii.

Desktop3

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie, jaki jest Wasz sposób na relaks. Na pewno każdy (i każda!) z Was ma swój sposób na pozbycie się stresu i pełną regenerację. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest a) bycie z Krakowa (Ogród Harmonii mieści się w Krakowie na ul. Przybyszewskiego) i b) pozostawienie odpowiedzi w komentarzu do tego wpisu łącznie z podaniem w nim swojego adresu mailowego.

Na odpowiedzi czekam do przyszłej soboty 8. marca, czyli do Dnia Kobiet, do godziny 12.00. Ogłoszenie zwycięzcy – w osobnym wpisie do kilku dni po zakończeniu konkursu. Nagrodami są: książka Elif Shafak „Czterdzieści zasad miłości” oraz karnet na 4 wejścia w miesiącu na zajecia do krakowskiego Ogrodu Harmonii.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest Ogród Harmonii.

Powodzenia!

Desktop4

Ogród Harmonii na Facebooku: https://www.facebook.com/OgrodHarmonii

Ogród Harmonii w sieci: http://www.ogrodharmonii.pl/

ohh1

Comments

 1. Sandra.Oz

  Lubię zatrzymac sie w biegu, w takiej strasznie szybko pędzącej codzienności. Na co dzień pracuję w dużej korporacji, na szczęście w ciagu dnia ma mspotkania i z klientami – na szczęście, bo mam dzięki temu możliwośc umówienia się z nimi gdzieś w kawiarni na mieście, gdzie nad kawą omawiamy różne rzeczy. To jest zdecydowanie przyjemna część mojej pracy – choć nadal pracy – ale bezspornie czyni ją choć trochę relaksującą :)

 2. Soldierka

  Do relaksu potrzebnych jest kilka niezbędnych składników:

  1) Wyłączony telefon komórkowy
  2) Cisza
  3) Przygaszone światło i zapalone świece
  4) Mata do ćwiczeń

  Do powyższych składników dodajemy jeszcze jogę i świadome oddychanie. Pół godziny i odprężenie gwarantowane :)

  Na deser proponuję masaż stóp wykonany przez kogoś bliskiego :)

 3. Kasia78

  O rany, jak to pięknie wygląda! Te lampiony, kwiaty, krzesła, cały wystrój – już od samej takiej atmosfery można sie zrelaksować :) I to jest moja odpowiedź na pytanie konkursowe – klimat to podstawa. Odpowiednio dobrane kolory, świece, zapachy. Do tego ulubione gadżety – u mnie sprawdza się sterta płyt z dobrą, spokojną muzyką (niekoniecznie relaksacyjną, ale po prostu spokojną, ulubioną), kwiaty (żywe! nie suszone, bo działają na mnie przygnębiająco), przygaszone światło. Mile widziana dobra kolacja podana przez męża :):)

 4. Kombo

  Mój sposób na relaks: gorąca czekolada i gorąca kąpiel. Może dlatego, że aura za oknem nie sprzyja orzeźwiającym kąpielom? Lubię urządzać sobie własnie takie wieczory – wtedy czas sie zatrzymuje, mam czas tylko dla siebie i nikt, absolutnie nikt, nie może mi przeszkadzać :)

 5. Agrafka

  A mnie relaks kojarzy się z odrobiną spokoju, kiedy mąż wrócił już z pracy, dzieci śpią i mamy chwilę dla siebie – na wspólne oglądanie filmu, porozmawianie o całym dniu, zaplanowanie weekendu. Lubimy wtedy wypić kieliszek dobrego wina – kto nie lubi? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *