Dzieciaki w formie

Ponad pół roku przygotowań, zastanawiania się, milion spotkań i miliard rozmów.
Aż w końcu mogę powiedzieć: udało się!
Pół roku poszukiwania kreatywnych pomysłów, a potem zastanawianie się jak je wcielić w życie. Kilkoro kolejnych grafików, aż w końcu ten właściwy, cierpliwy i kreatywny jak mało kto. Fantastyczna fotografka, świetni ludzie do współpracy. Wszystko to dało roześmiane dzieciaki.
Tam da! Wreszcie mogę się pochwalić :)
Możemy, bo jestem połówką założycielskiej ekipy Dzieciaków w formie. Druga połówka, a raczej połówek, to D. – sportowy zapaleniec, zarażający pozytywną energią, wiecznie uśmiechnięty i zarażający cały świat energią do działania (ten sam, który wyjada mi ciastka z najszczelniej zamkniętej puszki i na muffinki mówi muminki, bo nie może zapamiętać jak się nazywają). Pan Forma (od zajęć sportowych) i Pani Foremka (od warsztatów kulinarnych). Od tego są też Dzieciaki w formie – w tej sportowej i w tej do pieczenia. Możecie o nas poczytać tutaj.
Więcej o Dzieciakach w formie, czyli kreatywnych zajęciach dla maluchów, możecie dowiedzieć się z naszej strony: www.dzieciakiwformie.pl
Jeśli podobają Wam się Dzieciaki, możecie je polubić także na Facebooku: tutaj.

A kto woli patrzeć niż czytać, zdjęcia z dzieciakowych zajęć może znaleźć na FB oraz na naszej stronie w zakładce Aktualności :)

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *